برای لاغری چه بخوریم؟

دسته بندی ها :
برای لاغری چه بخوریم؟

 سفارش کالای سنتی موثر در لاغری

حتما ورزش و توصیه های متخصصین لاغری، اولین اقدام جهت لاغری است. بعد از این روشها، یکی از راههای مکمل  که می توان در منزل به کاهش وزن و چربی سوزی رسید استفاده از داروهای گیاهی هست. این داروها طبیعی هستن و میتونین از آنها برای چربی سوزی و پایین آوردن وزنتون استفاده کرد.گیاهان زیادی وجود دارن که میتونن در کاهش وزن بهتون کمک موثری کنن.

برای آگاهی یافتن از چند داروی گیاهی چربی‌سوز و موثر جهت لاغری در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

 

شوید 

نوشیدن آب به مقدار کافی در طول روز و اضافه کردن مقداری از عرق گیاهی شوید و عرق زیره سبز به آب، می‌تواند علاوه بر پاکسازی بدن از چربی‌ها و مواد زائد به افزایش میزان سوخت و ساز کالری‌ها در بدن نیز کمک کند.

برای تهیه این نوشیدنی‌ها کافی است مقداری از این عرق گیاهی زیره یا شوید را با مقدار برابر آب ترکیب کرده و آن را در طول روز خنک میل کنید. همچنین می‌توانید شوید خشک شده را به عنوان یک داروی گیاهی برای کاهش وزن به ماست کم‌چرب اضافه کنید و از آن در میان وعده‌ها یا به عنوان دسر در وعده‌های غذایی میل کنید. شوید خشک یکی از بهترین چربی‌ سوزهاست.

 

چای سبز

مطالعات ثابت کرده است چای سبز حاوی ترکیبی است که اشتها را کم کرده و میزان سوخت و ساز بدن را افزایش می‌دهد.

 

نعنا

نعنا یکی از سبزی‌هایی است که مصرف آن در میان وعده‌های غذایی و پیش غذاها می‌تواند به کاهش اشتها و پیشگیری از تجمع چربی‌ها کمک کند. 

 

زیره

 به علت این که زیره، سوخت و ساز چربی را افزایش می‌دهد، باعث کاهش وزن می‌شود.وی با بیان اینکه بعضی از چای‌های گیاهی برای کاهش وزن وجود دارد

 

زنجبیل 

بین زنجبیل و لاغری یک ارتباط مستقیم وجود دارد. گنجاندن زنجبیل در برنامه غذایی هفتگی، دست کم سه بار، تاثیر زیادی در کاهش وزن و افزایش میزان سوخت و ساز بدن دارد. این گیاه دارویی از آن نظر که متابولیسم بدن را بالا می‌برد در گروه موفق‌ترین چربی سوزها و کالری سوزهای طبیعی به حساب می‌آید که می‌تواند روند لاغری را در افراد علاقه‌مند به کاهش وزن تسریع کند. همچنین نوشیدن چای تهیه شده از زنجبیل یا افزودن یک تا ۲ حبه کوچک از زنجبیل به چای یا دمنوشی که افراد روزانه مصرف می‌کنند، می‌تواند تاثیر زیادی در کاهش وزن و افزایش متابولیسم و سوخت و ساز در بدن داشته باشد.

زنجبیل

 

هل و دارچین

قند خون تاثیر مستقیمی روی وزن بدن دارد، چون بر گرسنگی و تغذیه روازنه شما تاثیر می گذارد. اگر قند خون بدن شما متعادل باشد، اشتها به غذا کم میشود و بدن دیگه چربی ذخیره نمیکند. مطالعات نشان داده که دارچین می تونه به کنترل سطح قند خون کمک فراوونی بکند

دارچین از جمله ادویه‌هایی است که به دلیل طبع گرمی که دارد می‌تواند تاثیر مستقیم بر افزایش سرعت سوخت و ساز بدن بگذارد. همچنین اضافه کردن یک تا ۲ دانه هل به چای روزانه می‌تواند به کاهش تجمع چربی‌ها و افزایش سرعت شکسته‌شدن سلول‌های آن‌ها کمک کند.

هل

 

 سفارش کالای سنتی موثر در لاغری

مطالب مرتبط

نظرات شما

X